RESTORAN

Lähtudes ajaloolisest miljööst imepärases Tallinn vanalinnas on meie eesmärk leida piir klassikalise ja modernse köögi vahel, mis muudab elamuse Cru restoranis tõeliselt ajatuks.

Kaks sisesaali on renoveeritud jäädes truuks hoone esialgsele kujundusele 15ndast sajandist ning loovad autentse hiliskeskaegse atmosfääri. Siseõu pakub võimalust veeta õdusalt aega vanalinna vaikses kõrvalhoovis. Otseloomulikult on restoranis ka suurepärase valikuga veinikelder kus leiate endale sobiva veini.

PEAKOKK

Aasta oli siis 2007, kui Fred Ruubel sai pool kogemata sai abikokaks nimekasse Lucca restorani. Sealt tema teekond algas. Kõige suurema kogemuse on Fred saanud töötades Michael Bhoola (restoran Pegasus ja restoran Lucca) ja Emmanuel Wille (restoran Clazz) käe all. Peakoka tiitlit on Fred saanud mitmes kohas kanda, kuid suurim saavutus on selleks Vihula mõis, kus tema eestvedamisel pakkusid maitseelamusi Vihula mõisa restoran, lobby ning kõrts Kaval Ants. Ei puudunud Vihula mõisast suurte ürituste, kontsertide ning pulmade toitlustus. Fred on läbi EASi käinud Eestit esindamas nii Pariisis, Hollandis ja Saksamaal. (Fred toob esile v iseloomustab neid üritusi).

Nüüd on tulnud aeg, kus Fred on tagasi koju – Tallinna tulnud. Toetudes tugevalt kohalikule toorainele, ei saa Restoran CRUd Eesti köögiks nimetada, kuna nii mõnigi protsent toorainest kuulub maailma maitsetele. Menüü on kokku pandud kohati lapsepõlve mälestustele tuginedes ning ellu on äratatud ununenud retseptid, mis on kohandatud tänapäeva võtmesse.

Meie peakokk kutsub Teid Restoran CRUsse mõnusalt aega veetma, head teenindust kogema ning eelkõige head maitseelamust toidu näol saama.

Kontaktid

Viru tn 8 ,Tallinn
10140 Eesti

Tel: +372 614 0085
Mob: +372 5363 3271 Noel Aasa
E-post: info@crurestoran.eu

Avamisajad

Esmaspäev – Neljapäev 17:00 – 23:00
Reede 17:00 – 00:00
Laupäev 14:00 – 00:00
Pühapäev 14:00 – 23:00
Köök suletakse 1h enne sulgemist

Broneeri laud

Nimi
DD slash MM slash YYYY
Kellaaeg
:

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LISAINFO. Nõustun