RESTORAN

Lähtudes ajaloolisest miljööst imepärases Tallinn vanalinnas on meie eesmärk leida piir klassikalise ja modernse köögi vahel, mis muudab elamuse Cru restoranis tõeliselt ajatuks.

Kaks sisesaali on renoveeritud jäädes truuks hoone esialgsele kujundusele 15ndast sajandist ning loovad autentse hiliskeskaegse atmosfääri. Siseõu pakub võimalust veeta õdusalt aega vanalinna vaikses kõrvalhoovis. Otseloomulikult on restoranis ka suurepärase valikuga veinikelder kus leiate endale sobiva veini.

PEAKOKK

Mark on 28-aastane, noor, ambitsioonikas kokk.
Sündinud on ta Rakveres ning kasvanud üles väikeses Padise külas, lihtsate toitude ja selgete maitsete keskel. Kokanduse teekonna võttis Mark ette 2010. aastal Kehtna KHK-s.

Kooli ajal lihvis Mark oma kulinaarseid oskusi abikokana erinevates kohvikutes ja restoranides nagu näiteks Sesoon ja Leib Restoran. Oma esimese köögitöö maigu sai ta suhu just Sesoonis, kuhu asus peale koolipraktikat nädalavahetuseti kooli kõrvalt tööle.

Esimesed restorani kogemused sai Mark restoranist MEKK ja Laulasmaa SPA restoranist Wicca. Oma karjääri jätkas restoranides Jahu ja ORE ning Dirhami Kalakohvikus.

Esimese peakoka ameti võttis Mark vastu Jahu restoranis kõigest 24-aastaselt.
Hiljem oli suurim väljakutse Marki jaoks jätta pealinna restoranimaailm ning astuda peakokana Dirhami Kalakohviku etteotsa.
Kõva kooli ja sügava huvi Eesti köögi, toidutraditsioonide ning prantsuse kulinaarse tehnika vastu sai Mark aga just vanalinna restoranist MEKK, Eesti kokandusmaailma ühe mõjukaima peakoka, Rene Uusmees, juures töötades. Kuna Mark ise on aga vene juurtega, siis ka vene köögi mõjutused on tema loomingu juures tugevalt tunda.

Mark seob oma töös Eesti kööki, vene juuri, prantsuse kulinaarset tehnikat ning Euroopa maitseid.

Cru Restorani meeskonnaga liitumist kirjeldab Mark ise järgmisel:
“Cru Restoranis kohtuvad Euroopa maitsed. Võimalus kasutada sedavõrd kontrastseid tooraineid ja neid kokku sobitada, on iga koka unistus.”

Kontaktid

Viru tn 8 ,Tallinn
10140 Eesti

Tel: +372 614 0085
Mob: +372 5363 3271 Noel Aasa
E-post: info@crurestoran.eu

Avamisajad

Esmaspäev – Neljapäev 17:00 – 23:00
Reede 17:00 – 00:00
Laupäev 14:00 – 00:00
Pühapäev 14:00 – 23:00
Köök suletakse 1h enne sulgemist

Broneeri laud

Nimi
DD slash MM slash YYYY
Kellaaeg
:

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LISAINFO. Nõustun